AKTUALITY
IVS
IVS

“V Informačně vzdělávacím středisku  je vítán každý, kdo se chce chopit příležitosti a změnit svůj život.”

Co můžete očekávat?  

  • Individuální přístup, tým kvalifikovaných poradců, přátelské prostředí.

Jak Vám můžeme pomoci?

  • Pomůžeme se vzděláváním, nasměrujeme kariérově, poradíme kam na školu, pomůžeme k získání výučního listu.
  • Zprostředkujeme zaměstnání, připravíme na přijímací pohovor, poradíme s volbou zaměstnání, doporučíme zaměstnance.

Informačně-vzdělávací středisko Jihočeského kraje  je otevřeno pro veřejnost od 1.5.2013. Nachází se v prostorách Vyšší odborné školy, střední školy, centra odborné přípravy Sezimovo Ústí, které je dobře dostupné v rámci celého kraje. Zájemcům jsou k dispozici stávající i nově vybudované prostory včetně přízemní komunikace s dostatkem parkovacích stání.

Poslání

Ve středisku  je vítán každý, kdo se chce chopit příležitosti a změnit svůj život. Středisko je určeno nejen  pro uchazeče o zaměstnání, ale i pro širokou veřejnost. Poskytuje informace o dalším vzdělávání a o pracovních příležitostech  v celém Jihočeském kraji. Středisko není pouze elektronickou databází, je týmem profesionálních poradců, kteří čekají právě na Vás. V přátelském prostředí a v soukromí Vám  pomůžou uvědomit si Vaše silné stránky  a nasměrují Vás ve Vašem pracovním životě.

Vize

Středisko chce nadále rozšiřovat svoje služby. Chce se dostat do podvědomí široké veřejnosti  jako symbol  kvalifikovaných poradců, kteří mají absolutní přehled o volných pracovních místech a vzdělávacích kurzech v celé České republice. Středisko bude udržovat a rozšiřovat spolupráci s partnery z řad zaměstnavatelů, úřadů práce, vzdělávacích institucí  při plnění  hlavního cíle: „Pomoci Vám, klientům, v uplatnění na trhu práce.“

S námi v tom nejste sami…